Galactik Football Life

Gf-Life - Zagraj w Galactik Football !


#1 2012-06-16 17:15:48

Need

Administrator

Zarejestrowany: 2012-06-16
Posty: 8
Punktów :   

Zasady Gry - Jak Grać?

Na Początek tak ogólnie:
1. Fabularnie przebywamy tylko w jednym miejscu!
2. Mecze prowadzone są pod kontrolą Graczy i Sędzi(Sędzią Może Być Administrator).
3. Daty i godziny meczy ustalane są przez administratorów,moderatorów ,mogą pomóc gracze.
4. Postać może przechodzić z jednej drużyny, do drugiej.
5. Drużyna może używać tylko jednego flux'a.
6. W składzie podstawowym(jednej drużyny), na mecz wchodzi sześcioro zawodników + Bramkarz(Lecz Bramkarzem być nie można ,Ponieważ nie wiem jak by to miało przebiegać).
7. Maximum zawodników w drużynie to 18 osób.
8. Każda drużyna ma swoje sale treningowe/ bądź inne miejsca do treningu.
9. Kapitana drużyny wybiera trener.
10. Kiedy nie ma trenera drużyny, kapitan wybierany jest przez zawodników drużyny. Początkowo Kapitanem zostaje 1 Członek (Gracz) Drużyny!

O Co tu Chodzi (Początek)?
A więc na tym forum tworzymy własną postać i wcielamy się w piłkarza Galactik Football xDD!

Sędzia w Meczu jest Admin/Moderator Lub Wyznaczony Do Tego Gracz!A o powodzeniu akcji decyduje sędzia ,sędzia decyduje także ,która drużyna dostaje piłkę przy skoku do góry! i działa to tak :
Weźmy na to ,że drużyna I otrzymała Piłkę i gracz ,do którego było podanie Pisze w Poście meczu :
Podbiegłem szybko do piłki.Kopnąłem ją lekko przed siebie i zacząłem bieg z nią. Po drodze wykonywałem kilka zwodów, a kiedy byłem przed bramką przeciwnika, strzeliłem do bramki!
Następnie Odpisuje Sędzia:
Zawodnikowi A udało się przebiec z piłką jedynie do obrony przeciwników. Strzał nie udał się, bowiem obrońcy dobiegli szybko do zawodnika A. Pytanie teraz, co zrobią?
Obrońca Odpisuje np.:
Kiedy podbiegłem do zawodnika z piłką, postanowiłem zrobić wślizg. Od tego mogą zależeć losy meczu!
Sędzia Odpisuje:
Powdiodło Się ,Drużyna II Ma Piłkę ,Piłkę dostaje gracz B ,pytanie co z nią Zrobi??

A więc to tyle ,myślę ,że już wszystko rozumiecie ,jeśli nie to napiszcie na moje GG: 6530319 .


http://www.galactikfootballcenter.pl/images/articles/gfcentergif-23.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hakiwarrock.pun.pl www.bialaczka.pun.pl www.eurotranspoland.pun.pl www.pfcoss.pun.pl www.dawnofnarutov2.pun.pl